"Yas" Viešbutis - Aukščiausio Lygio Standartas

 

Jei reikėtų rinkti šalį, kuri laužo visus stereotipus ir plečia aptarnavimo sferos galimybių ribas, tai ta šalis neabejotinai būtų Jungtiniai Arabų Emyratai. Ir tai neturi stebinti, nes Dubajus pastaruosius 10 metų buvo minimas kaip miestas, perrašinėjantis visas taisyklių knygas. Šalies sostinė Abu Dabis nestovi nuošalyje, nes tai vienas turtingiausių miestų pasaulyje, kuris neseniai įgyvendino ir paskutinę savo svajonę - Grand Prix formulė 1 trasą.

Pusiau ant žemės, pusiau ant vandens stovintis viešbutis Yas gali pasigirti vaizdais į minėtąjį Grand Prix centrą ir į naująjį uostą. Jis taip pat puikuojasi kvapą gniaužiančiu Niujorko architektų Asymptote Architecture dizainu. Ties tuo neverta sustoti, tad vardiname kitus šio objekto privalumus: 500 kambarių, daugiau nei 85 000 kvadratinių metrų ploto, du dvylikos aukštų viešbučio bokštai, sujungti monokoko plienu ir stikliniu tiltu, baseinai ant stogų, aštuoni tarptautiniai restoranai, prabangus SPA...

Nepaisant didelės prabangos ir aukščiausio lygio aptarnavimo viešbutis perpildytas naujausiomis technologijomis, o visa tai įvilkta į spalvingą LED lemputėmis dengtą apsiaustą. kuris sujungtas su video kanalu ir nuolat rodo įvairius vaizdus ant viso pastato paviršiaus, Ir kas paprieštaraus, jog tai ne naujas standartas penkių žvaigždučių viešbučių rinkoje?