Baldų Kolekcija "Neutra" / Vincent Van Duysen

Belgijos architektas Vincent Van Duysen sukūrė kolekciją Neutra, skirtą Belgijos lauko baldų gamintojui Tribù.

Tribù: Naujoji Neutra kolekcija yra tvarkinga ir nuosaiki, todėl puikiai tinka prie Tribù tradicijų. Kolekcija yra pagrindinių – baltos ir juodos – spalvų. Joje yra krėslas, kėdė, pakoja, kušetė ir du aksesuarų staliukai. Neutra yra ”100% pagaminta Belgijoje“ ir puikiai atspindi ir Vincent Van Duysen, ir Tribù viziją: nepabostanti elegancija ir gerai apgalvotos detalės sukuria diskretišką prabangą.

Inovatyvių medžiagų pasirinkimas Medžiagos, kurios yra ne kasdieniškos, visad žavėjo Tribù. Šiai kolekcijai Tribù taip pat panaudojo ilgalaikes medžiagas: rėmas yra dažytas aliuminis, apipurkštas esant dideliam spaudimui, o sėdimoji dalis pagaminta iš Batyline arba lenkto bukmedžio, apdirbto Belmadur® patentuota technologija.

Šis procesas atspindi revoliucinę technologiją, sukurtą BASF, kad padidintų europietiško medžio kokybę, taip sukuriant alternatyvą tropinei medienai. To rezultatas: itin stiprūs baldai, kurie taip pat yra ir itin lengvi. Net ir Neutra stalo paviršiai yra nestandartiniai. Galite pasirinkti iš matinio stiklo, balto ar juodo, arba itin išskirtinio Zimbabvės juodojo granito. Vincent Van Duysen: “Darbas su Tribù buvo itin konstruktyvus. Unikalios technologijos itin daug suteikia kolekcijos kūrimui.”

Tinkamus baldus greičiausia išsirinksite čia: http://www.gintarobaldai.lt/