Centrinė bei Rytų Europa - Damian Kozlik

 

 

Damian Kozlik – kėdė „Iga“ Jaunas lenkų dizaineris Damian Kozlik iš Vroclavo, sukūrė „Iga“ kėdės modelį. Kėdė, pagaminta iš polipropileno, šiuo metu yra tik vizualizacija. Jos geometrinė figūra būtų gaminama iš perforuotų lakštų. Skirtingos kiaurymės, esančios visoje kėdėje, sudaro įdomius vaizdinius raštus. Kėdės formą galima būtų palyginti su tradiciniu japonų origami. Kojos yra sudarytos iš keturių trikampių. Iš kiekvienos pusės, tarp dviejų trikampių, yra lentynėlė, skirta susidėti laikraščius bei žurnalus. Tai labai sumanus bei paprastas sprendimas, atkeliavęs iš klasikinių modernistinių modelių. Kėdė „Iga“ apjungia tradicinę „forma seka funkciją“ filosofiją bei naująjį požiūrį į šiuolaikinį dekoravimą bei vaizdinį dizaino turinį.

Nežinote kur investuoti?

Centrinė bei Rytų Europa visuomet išlieka investuotojų akiratyje, bet žinoma tai ne vienintelė rinka investavimui. 

Svarbiausia, kad investicijų portfelis būtų tinkamai diversifikuotas, jame netrūktų skirtingų klasių investicijų. Tai reiškia, į vieną regioną taip pat rizikinga investuoti. Nepaisant, to, kad investicinės rinkos šiais laikais glaudžiai susiję, ir krentant vienoms rinkoms - kitos taip pat stipriai nukenčia, tačiau diversifikacijos efekto visiškai paneigti negalima. 

Centrinė bei Rytų Europa - beisvystanti akcijų rinka, ir čia visuomet bus apstu galimybių uždirbti iš investicijų, tačiau rizika taip pat atitinkama. 

Daugiau apie investavimą galima pasiskaityti čia;

http://www.finansistas.net/akciju-birza.html